Představujeme vám jeden z nejnovějších a nejprogresivnějších světových stavebnicových systémů.

Představte si, že se odstraní spousta překážek a pochybností, které vám brání reálně uvažovat o vašem vysněném bydlení, jako jsou nedostupné ceny, drahé stavební pozemky, nebo nynější situace s energiemi, které vám brání vystartovat do života od rodičů, nebo zařídit si chatu uprostřed přírody, nebo bydlení na stará kolena. Nebo toužíte po luxusu a mimořádné kvalitě? Je vůbec možné aby dům splňoval toto všechno? Co kdyby se váš dům obešel bez stavebního pozemku, co kdyby nepotřeboval připojení na sítě, co kdyby jste mohli začít s malým a rozšířit ho až později do jakéhokoliv tvaru dle vašeho požadavku? Co kdyby jste ho mohli rozložit a přesunout, kdykoliv to budete potřebovat. Co kdyby jste nemuseli rok čekat na realizaci a bydleli jste již za 6 týdnu? A to i v zimním období. Stačí pár dnů oblevy, protože jednotlivé dílce se připravují ve vnitřních prostorách kvalitních rodinných dřevařských firem a pak se již jen přivezou a smontují za pár dní.

Unikátní kvalita, design originalita.
Bez stavebního pozemku přípojek a stavebního povolení.
Stavebnicový systém s postupným rozšiřováním. Izolační vlastnosti lepší než u klasické stavby RD.
Propojení vnitřní a venkovní architektury skleněnými terasami.
Řeší startovací bydlení pro mladé.
Řeší rekreační chaty v oblastech bez přípojek.
Nabízí luxusní bungalovy pro náročné.

BYDLENÍ DO 6-TI TÝDNŮ!

SVOBODA BEZ ZÁVISLOSTI NA SYSTÉMU!

Stavební pozemek za milion- odpadá!
Vyřizování stavebního povolení- odpadá!
Připojování na sítě- odpadá!
Složenky za energie- odpadá!
Zadlužení na celý život- odpadá!

Jedná se o stavebnicový systém velmi kvalitní konstrukce z masivu, opracovaném dle nejvyšších standardů. Konstrukce je vyplněna dvoumetrovými výplňovými dílci se zabudovanou izolací. Výplně jsou v různém provedení povrchové úpravy – sklo, cihla, kámen, dřevo. Preferujete prosklené bydlení, nebo kamenné obklady? Výběr dílců je zcela na vás. Okna a francouzská okna jsou jedny z nejkvalitnějších na světě. Stavět se dá tedy stavebnice různých rozměrů, která se dá kdykoliv měnit, rozšiřovat či přemisťovat. Zelená střecha a dřevěná podlaha má přesah 1m. Dodání je možné ve variantě jednoplášťové (letní), dvouplášťové (zimní), s vybavením, bez vybavení s terasou či bez.
V plné výbavě se dodává v zimním provedení, tzn. v dvouplášti s prosklenou terasou, vybaveno kvalitním nábytkem, kuchyní, soc zařízením, včetně televize a krbu. Vnitřní obložení je ve světlém dřevě, nábytek je tmavě šedý, připravujeme i variantu bílou.
Nechte se překvapit jak skvostným designem, tak příjemným a pohodlným bydlením! Naše zařízení je přizpůsobené do posledních detailů!


Vyniká svojí úsporností, rychlostí realizace, ekonomikou, variabilitou a cenovou dostupností.
30 let bez jakékoliv údržby,
na rozdíl od klasických mobilheimů, s povinností nátěru co 3 roky, pokud chcete zachovat záruku od výrobce!
Absolutní novinka na trhu, řešící to co jiné stavby neumí!¨
(foto ilustrační)

NYNÍ AKCE (vzorový dům)

1.

4x4m2, zimní provedení, prosklené terasy, plně funkční i bez přípojek, vybaveno krbem, kvalitním nábytkem – sleva 250 000,- Kč.

2.

6x4m2, zimní provedení, prosklené terasy, plně funkční i bez přípojek, vybaveno krbem, kvalitním nábytkem, – sleva 250 000,- Kč.

3.

Bungalov Zuzka 80m2, zimní provedení, prosklené terasy, plně funkční i bez přípojek, vybaveno 3x krbem, kvalitním nábytkem, – sleva 350 000,- Kč.

Všechny varianty: interiér světlé dřevo, tmavý nábytek, po dohodě možnost bílého nábytku, montáž zdarma.

Lze domluvit: vzorový dům- trvalá smluvní provize za uzavřené dohody (průzkum trhu).

ZAČNĚTE S MALÝM DOMKEM A SKONČETE ROZLEHLÝM BUNGALOVEM.

Vybrat si můžete jakoukoliv velikost z dvoumetrových dílců, jakékoliv provedení s vybavením, či bez vybavení, s terasami či bez nich.

Začít se dá již od 450 000,- Kč.

Luxusní design- předvedeme v 3D

Pomůžeme vám i s financováním, se zajištěním pozemku a s komunikaci s úřady.

Kontaktujte nás pro více informací:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *